Me pakume:

      Huvitav:

  Konkurssid
  Artiklid

     Külastage meid:


     Võtke meiega ühendust:

 
MEIST

     Kui me võtame firma nime BJARTE ja otsime eesti keele sõnaraamatust nime tähtedele vastavad sõnad, siis saame järgmise: B - baas, J - julgus, A - anne, R - romantilisus, T - tagatis, E – edukus, mis kokku teeb: julgestatud baas+anne+romantilisus=edukuse tagatis. Selline ongi Bjarte OÜ tegutsemise peamine eesmärk.

     Loovarengu kool
Bjarte ühendab erinevas vanuses inimesi, kes soovivad tegeleda loominguga. Meie õppejõud kasutavad autorimetoodikaid inimeses peituvate võimaluste ja annete avastamiseks. Õpime päeval ja õhtul, samuti puhapaeviti. Meie neiud räägivad, et siin hing puhkab.      Koolis tegutsevad meisterklassid, kus luuakse suurepäraseid asju. Need on: maalitud klaas (vaasid, bokaalid, nõud jm), siid (batik) jne. Sellised esemed on head kingitused lähedastele ja sugulastele.

     Mitu korda aastas Kool korraldab meie
õpilaste näitusi (sealhulgas personaalseid), kus töid pakutakse ka müügiks. Samuti meie õpilaste jaoks me korraldame personaalseid näitusi.

     Kooli Bjarte parimate õpilaste nimed on Eestis tuntud: Olga Kurõljova, Sergei Lim, Eneli Bergmann jt.


P.S.
Ara karda luua, sest Sind ootab imeline Kunstimaa ja Bjarte Loovarengu kool aitab igauhel avada nikerdatud ukse sellele maale!

Loovarengu kooli Bjarte administratsioon
Bjarte OÜ ©